"Hizmetlerimiz"

Türkiye'nin en deneyimli çiçek sitesi olan cicekdelisi.com bu güne kadar mutluluğunuz için hizmet vermektedir. Sadece İzmire Özel Olan  kaliteli, hızlı hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti politikasıyla mutluluk dağıtan cicekdelisi.com  yapmak istediğiniz sürprizleriniz için herzaman yanınızdadır.

 

"Çiçek Çiçekçiden Alınır" sloganı ile; yeni iş, doğum günü, yıl dönümü ve benzer bir çok özel günlerinizde, internet sitemizle sizlere hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Sade bir kart mesajı, resimli  sürprizler bile yapabileceğiniz yenilenen sitemiz ile hizmetinizde olmak bizim için büyük bir mutluluk ve övünç kaynağıdır. Çiçek sektörünün içinden gelmiş ve mutluluğun sırrını bilen kadromuzla, yapacağınız sürprizleri en iyi şekilde koruyacağımıza ve amacına ulaştıracağımıza emin olabilirsiniz. Siz seçiminizi yapın, biz sevdiklerinizi mutlu edelim. cvicekdelisi.com olarak, duygularınızı taşımaktan ziyade, doğru şekilde aktarabilmek adına yeni geliştirmelerle sürekli yanınızda olacağız. Sosyal medya hesaplarımızdan, 0232 486 04 80 Çağrı Merkezimizden tarafımıza geri bildirimlerinizi iletebilirsiniz.

cicekdelisi.com kaliteli, güvenli, müşteri odaklı ve zamanla yarışan nitelikte bir hizmeti almanın adresidir. Çiçeğin gücünü keşfedecek, etkilerine inanamayacaksınız. Unutmayın! Çiçek, Çiçek Delisin'den alınır.